Home / Circuit Breakers / 4230-T120-K0CE-10A
minImg
4230-T120-K0CE-10A
E-T-A
Product No:
4230-T120-K0CE-10A
Description:
CIR BRKR THERM 10A 480VAC/125VDC
In Stock : 140
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA C22.2 No 235, UL1077
Current Rating (Amps) 10A
Series 4230-T
Voltage Rating - DC 125 V
Voltage Rating - AC 480 V