Home / Circuit Breakers / 4230-T130-K0BE-20A
minImg
4230-T130-K0BE-20A
E-T-A
Product No:
4230-T130-K0BE-20A
Description:
CIR BRKR THERM 20A 480VAC/125VDC
In Stock : 27
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Approval Agency CSA C22.2 No 235, UL489
Current Rating (Amps) 20A
Series 4230-T
Voltage Rating - DC 125 V
Voltage Rating - AC 480 V