Home / Oscillators / 4HF100000Z4AACXGI
minImg
4HF100000Z4AACXGI
Renesas Electronics America Inc
Product No:
4HF100000Z4AACXGI
Description:
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Renesas Electronics America Inc
Base Resonator MEMS
Frequency 100 MHz