Home / Oscillators / 4ZA156250Y3BZCXGI8
minImg
4ZA156250Y3BZCXGI8
Renesas Electronics America Inc
Product No:
4ZA156250Y3BZCXGI8
Description:
OSCILLATOR SMD
User Guide
Series 4ZA
Package / Case 6-SMD, No Lead
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Mfr Renesas Electronics America Inc
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)