521-26-04-BL-007F
CNC Tech
Product No:
521-26-04-BL-007F
Manufacturer:
CNC Tech
Description:
CABLE MOD COIL 4COND 7' PRE-CUT
In Stock : 70
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -
Length - Coil Retracted 1.54' (0.47m)
Coil Diameter 0.512" (13mm)
Cable Type Coil
Cable Width 0.189" (4.80mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Series -
Length -
Cable Height 0.097" (2.46mm)