62400-4-MW
O.C. White Co.
Product No:
62400-4-MW
Description:
LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP
User Guide
Color White
Mounting Type -
Product Status Active
Lens Style/Size 4 Diopter (2x), 7.50" (190.50mm) Diameter
Bulb LED, White
Voltage 100 ~ 240V
Package Bulk
Arm 43.00" (1092.2mm)