62400-4-SW
O.C. White Co.
Product No:
62400-4-SW
Description:
LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP
In Stock : 1
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Color White
Mounting Type -
Product Status Active
Lens Style/Size 4 Diopter (2x), 7.50" (190.50mm) Diameter
Bulb LED, White
Voltage 100 ~ 240V
Package Bulk
Arm 43.00" (1092.2mm)