680M13W3203L201
NorComp Inc.
Product No:
680M13W3203L201
Description:
CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
In Stock : 15
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 5A, 20A
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Operating Temperature -55°C ~ 155°C