680M13W6203L401
NorComp Inc.
Product No:
680M13W6203L401
Description:
CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
In Stock : 46
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 5A, 40A
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) - 13W6
Operating Temperature -55°C ~ 155°C