Home / Crystals / 7R-32.000MATQ-T
minImg
7R-32.000MATQ-T
TXC CORPORATION
Product No:
7R-32.000MATQ-T
Manufacturer:
TXC CORPORATION
Description:
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
In Stock : 3000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Ratings -
Series 7R
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 32 MHz