Home / Circuit Breakers / 8345-B03B-P0M2-DB1B1C-25A
minImg
8345-B03B-P0M2-DB1B1C-25A
E-T-A
Product No:
8345-B03B-P0M2-DB1B1C-25A
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Current Rating (Amps) 25A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 8345
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 415 V