Home / Circuit Breakers / 8345-B22A-T3T2-DB1B1B-20A
minImg
8345-B22A-T3T2-DB1B1B-20A
E-T-A
Product No:
8345-B22A-T3T2-DB1B1B-20A
Description:
CIRCUIT BREAKER HYDRAULIC MAGN
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 8345
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 480 V