Home / Circuit Breakers / 8345-R00001-125A
minImg
8345-R00001-125A
E-T-A
Product No:
8345-R00001-125A
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 125A
User Guide
Actuator Type -
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077, UL489
Current Rating (Amps) 125A
Series 8345
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 480 V