874001AGI-05LF
Renesas Electronics America Inc
Product No:
874001AGI-05LF
Main Purpose PCI Express (PCIe)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Package / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V
Number of Circuits 1
Package Tube
Frequency - Max 640MHz
Base Product Number 874001A