87951AYI-147LFT
Renesas Electronics America Inc
Product No:
87951AYI-147LFT
Description:
IC ZD BUFFER 32TQFP
User Guide
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 2:9
Differential - Input:Output Yes/No
Series -
Input HCSL, LVCMOS, LVDS, LVHSTL, LVPECL, LVTTL, SSTL
Type Zero Delay Buffer
Package / Case 32-LQFP
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.465V
Output LVCMOS, LVTTL
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 250MHz
Base Product Number 87951A