889474AKLFT
Renesas Electronics America Inc
Product No:
889474AKLFT
Package:
24-VFQFN (4x4)
Batch:
Datasheet:
Description:
IC CLK BUFFER 2:2 2GHZ 24VFQFN
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 2:2
Differential - Input:Output Yes/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 24-VFQFN (4x4)
Series -
Input CML, LVDS, LVHSTL, LVPECL
Type Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer
Package / Case 24-VFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V
Output LVDS
Mfr Renesas Electronics America Inc
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 2 GHz
Base Product Number 889474A