8N3SV75AC-0100CDI8
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N3SV75AC-0100CDI8
Description:
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 130 mA
Package / Case 6-CLCC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 100MHz