8N3SV75FC-0120CDI8
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N3SV75FC-0120CDI8
Description:
IC OSC VCXO 166.6667MHZ 6-CLCC
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 120 mA
Package / Case 6-CLCC
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 166.6667MHz