8N3SV75FC-0124CDI
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N3SV75FC-0124CDI
Description:
IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 120 mA
Package / Case 6-CLCC
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 75MHz