8N4DV85AC-0025CDI8
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N4DV85AC-0025CDI8
Package:
6-CLCC (7x5)
Batch:
Datasheet:
Description:
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 140 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 6-CLCC (7x5)
Series FemtoClock® NG
Type VCXO
Package / Case 6-CLCC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 25MHz, 25MHz