8N4DV85FC-0140CDI8
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N4DV85FC-0140CDI8
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 136 mA
Package / Case 6-CLCC
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 133.333333MHz, 140MHz