8N4DV85KC-0100CDI8
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N4DV85KC-0100CDI8
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 140 mA
Package / Case 6-CLCC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 100MHz, 195.3125MHz