8N4Q001EG-0140CDI
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N4Q001EG-0140CDI
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 160 mA
Package / Case 10-CLCC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 133.333333MHz, 140MHz, 146.666666MHz, 153.333333MHz