8N4Q001EG-0161CDI8
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N4Q001EG-0161CDI8
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 160 mA
Package / Case 10-CLCC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 212MHz