8N4Q001FG-0075CDI
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N4Q001FG-0075CDI
Package:
10-CLCC (7x5)
Batch:
Datasheet:
Description:
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 155 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 10-CLCC (7x5)
Series FemtoClock® NG
Type Clock Oscillator
Package / Case 10-CLCC
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz