8N4Q001KG-0075CDI
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N4Q001KG-0075CDI
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 160 mA
Package / Case 10-CLCC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz