8N4QV01EG-0161CDI8
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N4QV01EG-0161CDI8
Package:
10-CLCC (7x5)
Batch:
Datasheet:
Description:
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 160 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 10-CLCC (7x5)
Series FemtoClock® NG
Type VCXO
Package / Case 10-CLCC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 212MHz