8N4SV75BC-0025CDI8
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N4SV75BC-0025CDI8
Package:
6-CLCC (7x5)
Batch:
Datasheet:
Description:
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 136 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 6-CLCC (7x5)
Series FemtoClock® NG
Type VCXO
Package / Case 6-CLCC
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 25MHz