8N4SV75KC-0140CDI
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N4SV75KC-0140CDI
Description:
IC OSC VCXO 133.333333MHZ 6-CLCC
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 140 mA
Package / Case 6-CLCC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V