950201AGLF
Renesas Electronics America Inc
Product No:
950201AGLF
Package:
56-TSSOP
Description:
IC TIMING CTRL HUB P4 56-TSSOP
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 56-TSSOP
Input Crystal
Package / Case 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Number of Circuits 1
Package Tube
Frequency - Max 200MHz
Base Product Number 950201A