954226AKLF
Renesas Electronics America Inc
Product No:
954226AKLF
Package:
56-VFQFPN (8x8)
Batch:
Datasheet:
Description:
IC TIMING CTRL HUB P4 56-VFQFPN
User Guide
DigiKey Programmable Not Verified
Main Purpose Intel CPU-M, Intel CPU, PCI Express (PCIe)
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Ratio - Input:Output -
Differential - Input:Output No/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 56-VFQFPN (8x8)
PLL No
Series -
Input Clock, Crystal
Package / Case 56-VFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 3.3V
Output Clock
Mfr Renesas Electronics America Inc
Number of Circuits 1
Package Tray
Frequency - Max 400MHz
Base Product Number 954226A