ACH32C-222-TL001
TDK Corporation
Product No:
ACH32C-222-TL001
Description:
FILTER LC(T) 2200PF SMD
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Attenuation Value -25dB @ 55MHz ~ 300MHz
Center / Cutoff Frequency -
Values C = 2200pF
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mfr TDK Corporation
Height 0.091" (2.30mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) 0.002
Current 6 A