Home / Common Mode Chokes / ACM 4532F2WV-201T01-D
minImg
ACM 4532F2WV-201T01-D
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Product No:
ACM 4532F2WV-201T01-D
Description:
200 UH @ 100 KHZ 2 LINE COMMON M
In Stock : 990
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 4.5Ohm
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height (Max) 0.116" (2.95mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series ACM4532F2WV
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 100mA
Voltage Rating - AC -
Mfr TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Features -
Filter Type Signal Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 200 µH @ 100 kHz