Home / Balun / ATB3225-75011CT-001
minImg
ATB3225-75011CT-001
TDK Corporation
Product No:
ATB3225-75011CT-001
Manufacturer:
TDK Corporation
Description:
BALUN 5MHZ-200MHZ 75/75 1210
User Guide
Series ATB
Frequency Range 5MHz ~ 200MHz
Phase Difference 180° ±5°
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Impedance - Unbalanced/Balanced 75 / 75Ohm