Home / Ceramic Capacitors / BB000050VZ10136AL1
minImg
BB000050VZ10136AL1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Product No:
BB000050VZ10136AL1
Description:
CAP CER 100PF 7.5KV
User Guide
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 7500V (7.5kV)
Mounting Type -
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case -
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 100 pF