Home / Ceramic Capacitors / BB000050VZ50033AC1
minImg
BB000050VZ50033AC1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Product No:
BB000050VZ50033AC1
Description:
CAP CER 50PF 7.5KV
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 7500V (7.5kV)
Capacitance 50 pF