Home / Ceramic Capacitors / BB000057BH33036AC1
minImg
BB000057BH33036AC1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Product No:
BB000057BH33036AC1
Description:
CAP CER 33PF 10KV
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10000V (10kV)
Capacitance 33 pF