Home / Ceramic Capacitors / BB000057BJ33036AC1
minImg
BB000057BJ33036AC1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Product No:
BB000057BJ33036AC1
Description:
CAP CER 33PF 15KV
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 15000V (15kV)
Capacitance 33 pF