Home / Labels, Labeling / BM71-187-175-7641Y
minImg
BM71-187-175-7641Y
Brady Corporation
Product No:
BM71-187-175-7641Y
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
BM71-187-175-7641YL
User Guide
Operating Temperature -
Series PermaSleeve®
Label Size 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.15" (2.4mm ~ 3.8mm)