Home / Labels, Labeling / BM71-500-175-342Y3
minImg
BM71-500-175-342Y3
Brady Corporation
Product No:
BM71-500-175-342Y3
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
BM71-500-175-342YL-3
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.75" W x 0.50" Dia (44.5mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.45" (4.8mm ~ 11.4mm)