Home / Circuit Breakers / CA2-B0-24-624-231-CG
minImg
CA2-B0-24-624-231-CG
Carling Technologies
Product No:
CA2-B0-24-624-231-CG
Approval Agency CCC, CSA, UL489
Current Rating (Amps) 24A
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 240 V