Home / Circuit Breakers / CA2-B0-46-650-121-KG
minImg
CA2-B0-46-650-121-KG
Carling Technologies
Product No:
CA2-B0-46-650-121-KG
Approval Agency CCC, CSA, UL489
Current Rating (Amps) 50A
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 120 V