Home / Labels, Labeling / D-SCE-12-50-S1-9
minImg
D-SCE-12-50-S1-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Product No:
D-SCE-12-50-S1-9
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
User Guide
Operating Temperature -75°C ~ 135°C
Series D-SCE
Label Size 0.50" x 1.90" (12.7mm x 48.3mm)