Home / Labels, Labeling / D-SCE-1K-4.8-50-6
minImg
D-SCE-1K-4.8-50-6
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Product No:
D-SCE-1K-4.8-50-6
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE BLUE
User Guide
Operating Temperature -75°C ~ 135°C
Series D-SCE
Label Size 0.19" x 1.90" (4.8mm x 48.3mm)