Home / Labels, Labeling / D-SCE-3.2-50-S1-2L
minImg
D-SCE-3.2-50-S1-2L
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Product No:
D-SCE-3.2-50-S1-2L
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE PINK
User Guide
Operating Temperature -75°C ~ 135°C
Series D-SCE
Label Size 0.125" x 1.90" (3.2mm x 48.3mm)