Home / RF Filters / DEA202450BT-7227A1-H
minImg
DEA202450BT-7227A1-H
TDK Corporation
Product No:
DEA202450BT-7227A1-H
Manufacturer:
TDK Corporation
Description:
RF FILTER BALANCE 2.45GHZ 0805
In Stock : 790
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Insertion Loss 2.7dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Series DEA
Package / Case 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Bandwidth 100MHz
Mfr TDK Corporation
Ripple -
Frequency 2.45GHz Center