DS100BR111ASQE/NOPB
Texas Instruments
Product No:
DS100BR111ASQE/NOPB
Manufacturer:
Texas Instruments
Package:
24-WQFN (4x4)
Batch:
Datasheet:
Description:
IC REDRIVER SATA 2CH 24WQFN
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications SATA
Delay Time -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 50mA
Product Status Active
Supplier Device Package 24-WQFN (4x4)
Series -
Input CML
Type Buffer, ReDriver
Capacitance - Input 10 pF
Package / Case 24-WFQFN Exposed Pad
Number of Channels 2
Signal Conditioning Input Equalization, Output De-Emphasis
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.6V