DS33W11DK+
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Product No:
DS33W11DK+
Package:
256-CSBGA (17x17)
Description:
IC INTFACE SPECIALIZED 256CSBGA
User Guide
Series -
Applications Data Transport
Package / Case 256-LBGA, CSBGA
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V