DS33ZH11
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Product No:
DS33ZH11
Package:
100-CSBGA (10x10)
Description:
IC INTFACE SPECIALIZED 100CSBGA
User Guide
Series -
Applications Data Transport
Package / Case 100-LFBGA, CSPBGA
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V