F03A250V1-1-2AS
Eaton - Bussmann Electrical Division
Product No:
F03A250V1-1-2AS
Description:
FUSE GOVT 250V
User Guide
Series -
Package / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Mfr Eaton - Bussmann Electrical Division
Package Bulk
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)